G&B Spice Story

Kim Jesteśmy

G&B, czyli maestria grillowania i BBQ

Talent kulinarny, pasja, doświadczenie, kreatywność – to składniki, które stanowią przepis na unikalne Sosy BBQ marki G&B. Bogate, niebanalne smaki idealnie podkreślające walory potraw z grilla, steków, burgerów czy dobrej wołowiny są kwintesencją tego, czego mistrzowie kuchni oczekują od sosów najwyższej jakości. Sosy BBQ G&B zostały stworzone z konceptu Piotra Bassara, szefa kuchni i właściciela popularnej Restauracji Steakhouse w Dębicy, którego śmiało można określić mianem podróżnika smaku.

Nasz ekspert

PIotr Bassara

Piotr Bassara osiągnął perfekcję w przygotowaniu dań z grilla między innymi dzięki wieloletniemu pobytowi w Stanach Zjednoczonych, czyli w ojczyźnie BBQ. Dziś Piotr Bassara dzieli się z nami swoim American Dream – sosami dedykowanymi przede wszystkim do mięs, ale i burgerów czy marynowania. Dobry stek musi mieć godne dopełnienie, by nie zaprzepaścić jakości mięsa. Sosy barbecue sygnowane marką G&B są gwarancją uczty smaków. To połączenie amerykańskich sekretów maestrii BBQ z polską fantazją kulinarną uzupełnioną o wieloletnią praktykę w kuchni. 

Sosy G&B dedykowane są dla profesjonalnej gastronomi jak i , wymagających klientów indywidualnych. Skosztuj produktów z segmentu premium i dziel się nimi z Najbliższymi.

Serwuj dania z grilla pełne smaku i aromatu – przyprawione po mistrzowsku!

G&B Spice Story

Opinie klientów

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych klientów.

W sezonie letnim grill to podstawa imprez w plenerze. Im większe wydarzenie, tym większe oczekiwania uczestników. Jestem zaangażowana w kilka przedsięwzięć, w których uczestnikom nie wystarcza zestaw ketchup + musztarda. Mało tego, coraz częściej spotykam się z opiniami, że sosy BBQ są w zasadzie identyczne. Dlatego postawiłam na nowość i nie zawiodłam się, ponieważ intensywność i aromatyczność sosów G&B są moim zdaniem na niespotykanym dotąd poziomie.

 

Paulina, organizatorka eventów plenerowych

Kocham sosy BBQ. Próbuję wszystkiego, co się pojawia na rynku. Recenzje bywają różne, ale muszę przyznać, że w sosach G&B czuć klimat Ameryki. Jak smakował stek tomahawk według mojej tajnej receptury uaktualnionej o sos BBQ Classic? Zaskakująco znajomo. Powróciły wspomnienia z degustacji na jednym z rancz w Teksasie.

 

Adam, bloger tematyki BBQ

Prowadzę bistro specjalizujące się w burgerach i stekach. Długo szukałem czegoś nowego. Sosów, które będą wyróżnikiem moich potraw na tle konkurencji. Kilkudniowy test sosów G&B zakończył moje poszukiwania. Szukałem takich sosów – wyrazistych, soczystych, nie uciekających z mięsa, ale uwydatniających jego zalety. Sosy G&B zyskały znak jakości mojego bistro oraz naszych klientów.

 

Marek, szef kuchni z Mazowsza

KONTAKT

G&B Sp. z o.o.
ul. Wojska Polskiego 17
34-100 Wadowice

Telefon: 510 810 310